Τα «Μελισσάκια», ένα απ΄τα σπίτια του «Χαμόγελου του Παιδιού», άνοιξε τη πόρτα του και μας υποδέχθηκε μαζί με τα παιδιά που μας περίμεναν με ανυπομονησία!!! Ναι, στις 10 Δεκέμβρη 2016, η ομάδα της AthensTrainers® ετοιμάστηκε να τους παρουσιάσει το εκπαιδευτικό της πρόγραμμα, «Διατροφή και Άθληση-ο Δρόμος προς την Επιτυχία». Μικροί και μεγάλοι, γίναμε μια μεγάλη παρέα, μια ζεστή αγκαλιά. Οι μικροί μας φίλοι, χαρούμενοι, ανυπόμονοι και γεμάτοι δίψα για να μάθουν! Επειδή η γνώση έρχεται μέσα απ΄το παιχνίδι, τα παιδιά έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, πέρασαν όλες τις δοκιμασίες που οι δύο ήρωες της ιστορίας μας τα κάλεσαν. Ναι, η Διατροφοχώρα και η Αθλοχώρα έδωσαν τα χέρια κι όλοι μαζί ανακαλύψαμε το μεγάλο μυστικό! Ποιο είναι αυτό; Τα παιδιά μας είπαν : Διατροφή και Άθληση, το μεγάλο μυστικό της καλής Υγείας! Και σε αυτό συμφωνήσαμε όλοι!!!
Χαμόγελου του Παιδιού
Τελευταία άρθρα
Project Change Pure Collagen με Γεύση Βύσσινο
26 Ιουλίου, 2024
Τα οφέλη του T-BOW® σε χρόνιο τραυματισμό στο γόνατο
26 Ιουλίου, 2024
Swan back extension on a Wunda Chair
15 Ιουλίου, 2024
Έξυπνη Ψάθα Παραλίας
9 Ιουλίου, 2024
Vibration Foamroller
25 Ιουνίου, 2024
Side lateral twist
17 Ιουνίου, 2024